DiyetveKadın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DiyetveKadın

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://diyetkadin.yetkin-forum.com/u18
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» tam bu kilodayım .................
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 2:39 pm tarafından Admin

» Niso hoşgeldin...............
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 6:03 pm tarafından Admin

» Zayıflama Çayı: Funda yaprağı, mate yaprağı, yeşilçay, biberiye, kekik
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 5:27 pm tarafından Admin

» Çocuğunuz eğlenerek öğrensin..
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:48 pm tarafından Admin

» Çocuğunuzun okul menüsünü takip edin!
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:47 pm tarafından Admin

» Evlat edinilen çocuk sevgiyle büyürse gerçeği kolay kabullenir
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:44 pm tarafından Admin

» Evlat Edinme Nedir
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:43 pm tarafından Admin

» Nimet Çubukçu: Koruyucu aile sayısı artmalı
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:42 pm tarafından Admin

» Evlat Edinme ve Hukuk
İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:42 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum
Forum

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri

YazarMesaj
Admin

Admin

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Empty
MesajKonu: İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri   İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:04 pm

Okullardan mavi önlüğü kaldırmayı planlayan Milli Eğitim Bakanlığı, hazırladığı yeni kıyafet modellerini internet sitesinden yayımladı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), planlanan yeni düzenlemeyle 2009-2010 eğitim öğretim yılından itibaren ilköğretim okullarında mavi önlük mecburiyetini kaldırıyor. Bakanlık, yeni kıyafet düzenlemesiyle ilgili modelleri bir yıl önceden internet sitesine koydu.

Kıyafet modelleri ilköğretim 1, 2, 3, 4, 5. sınıflar, 6, 7, 8. sınıflar ve ortaöğretim öğrencileri için ayrı ayrı tasarlandı. Kış ve Bahar mevsimleri için farklı hazırlanan modellerin spor tarzları dikkat çekti.

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri 291471

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri 291471

Yeni kıyafetlerin özellikleri şöyle:

İlköğretim: Kız çocuklar bahar mevsiminde polo yaka kısa duble kollu etek ucu yanlardan yırtmaçlı tişört, sol göğüs üstünde okul arması; altta tüm pilili, pililer basen hizasına kadar dikişli, etek boyu diz hizası, ekose kumaşlardan etek. Tişört renginde soket çorap. Etekler düz renkli ve sol yanı tek sıra düğmeli de olabilecek.
Kış mevsiminde, süveter, uzun kollu kalın tişört ve kumaş pantolon da giyilebilecek. Kız öğrenciler kış aylarında kolları çıkarılıp yelek olarak kullanılan polar mont da giyebilecek.

Erkeklere de bahar mevsiminde polo yaka tişört, kumaş pantolon, kışın süveter, polar mont serbest olacak.

LİSE ÖĞRENCİLERİNİN KIYAFETLERİ Liseli kızlar için bahar mevsiminde gömlek, boyunda okul armalı kravat, fular, süveter, sıfır yaka bluz, pantolon, kış mevsiminde gömlek, triko kazak, yelek, boyu diz hizasında etek ve jile, ceket, mont, mus çorap hazırlandı.

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri 291472

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri 291475

Kızlar baharda gömlek-pantolon-süveter, gömlek-jile, bluz-etek-yelek, bluz-jile; kışın gömlek-etek-süveter-ceket, gömlek-jile-ceket, gömlek-etek-yelek-ceket, triko kazak-jile-mont kombinasyonu yapabilecek.

Liseli erkekler için de gömlek, kravat, kumaş pantolon, süveter, ceket, yelek, istenildiğinde yelek olarak kullanılabilecek mont modelleri tasarlandı.

Erkekler de baharda gömlek-pantolon-süveter, gömlek-pantolon-yelek, gömlek-pantolon, kışın da gömlek-süveter- pantolon-ceket, gömlek-pantolon-yelek-ceket, gömlek-pantolon-mont giyebilecek

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri 291476
http://diyetkadin.yetkinforum.com

İşte öğrencilerin yeni kıyafetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-